Dom

Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd.

profil firmy
Założona w 2006 roku, Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd. jest państwowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach, rozwoju i produkcji produktów inteligentnego oświetlenia słonecznego. Nasza działalność obejmuje głównie badania i rozwój oraz produkcję inteligentnych systemów aplikacji słonecznych i inteligentnych produktów oświetleniowych LED. Po 12 latach rozwoju, Nomo stało się kręgosłupem inteligentnego przemysłu oświetleniowego. Do tej pory Nomo sprzedał ponad 50 000 inteligentnych lamp ulicznych na świecie.

Nasza fabryka obejmuje obszar 5600㎡ i ma budynki 6000㎡. Skupiamy się głównie na produktach LED wysokiej mocy, projektach, produkcji i sprzedaży bezpośredniej. Specjalizujemy się w słonecznych światłach ulicznych z inteligentnym zintegrowanym systemem, lampami wysokiego składowania, słabym oświetleniem, lampami przeciwpowodziowymi i wieloma innymi w odniesieniu do LED i SOLAR. Nasze główne rynki to Europa, USA, Wielka Brytania, Japonia, Korea, Australia, Pakistan i inne. Posiadamy ponad 1200 sztabów, 47 z nich to doświadczeni inżynierowie, z których 23 to wykwalifikowani inżynierowie z dyplomami. Dzięki naszemu sprawnemu i sprawnemu zarządzaniu mamy mocne umiejętności R & D i Productions. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie energooszczędnych, przyjaznych dla środowiska, trwałych produktów LED.

Nasza grupa Nomo zawsze stara się rozwiązywać główne problemy związane z produkcją / materiałem / rozpraszaniem ciepła, tworząc nową erę oświetlenia LED. W niedalekiej przyszłości produkty oświetleniowe LED o nowoczesnym wzornictwie i zaletach zastąpią tradycyjne oświetlenie na całym świecie krok po kroku. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów do współpracy z nami, i stwórzmy lepszą przyszłość razem!

Zobacz więcej O nas
nasza firma
NOMO GROUP rozwija się szybko i stabilnie od momentu powstania. Dzięki swoim niezwykłym osiągnięciom jesteśmy dobrze znani w tej branży i wzbudziliśmy szeroki niepokój ze strony międzynarodowych klientów i ich społeczności.

W roku 2006 narodził się nomo! Pan Wang wanjun, zainwestował wszystkie swoje osobiste oszczędności, poświęcając swoją pasję do samochodów! Utworzenie biura badawczo-rozwojowego dla rozwoju i specjalizacji w oświetleniu ledowym. Następnie nomo zaczął rozwijać swoją umiejętność, bardziej w ekspertyzach technicznych.

Poniżej roczne osiągnięcia NOMO GROUP:

Rok 2018 ~

-NOMO GROUP ponownie wygrało projekty w Pakistanie z najnowszym systemem sterowania / wyższą robotyczną technologią / opcjami - dla 9000 sztuk.

- początek 2018 roku po wakacjach w roku księżycowym, NOMO GROUP wzięło udział w pokazie w Afryce Południowej.

Rok 2017 ~

-NOMO GROUP wygrała projekty w Pakistanie za ponad 23 000 sztuk, które wymagały zintegrowanego inteligentniejszego oświetlenia słonecznego.

- rok znowu NOMO GROUP wygrała krajowe projekty pomocy i dostarczyła 20 000 jednostek słonecznych.

- dzięki większemu zapotrzebowaniu i potrzebom z projektów, NOMO GROUP opracowało automatyczny system automatycznego czyszczenia i zdobył więcej projektów zintegrowanych robotów inteligentnych w jednym słonecznym oświetleniu ulicznym, które dostarczyły wiele pochwał i satysfakcji ze strony klientów dla NOMO GROUP!

-Na rok NOMO GROUP wzięła udział w pokazie oświetlenia w Indiach.

-NOMO GROUP wygrała również projekt w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na zintegrowanym inteligentnym, jednym w jednym słonecznym oświetleniu ulicznym.

-odzyskać rok 2017 niech NOMO GROUP (oddział w Dongguan, Chiny)

-NOMO GROUP nie przestała tworzyć, ponownie rodząc najnowszą serię o nazwie "HYPERION", wyświetlającą się na środkowo-wschodnim pokazie oświetleniowym, która została doceniona i pozwoliła NOMO GROUP odnieść kolejne zamówienia od klientów.

- pod koniec 2017 r

NOMO GROUP ponownie opracowała nową generację systemu sterowania zintegrowanymi inteligentnymi robotycznymi słonecznymi latarniami ulicznymi, dając 10-letnią żywotność!

Rok 2016 ~

-NOMO GROUP połączyła wszystkie oddziały i siedzibę założono w Shenzhen w Chinach.

-NOMO GROUP, opracowała inteligentniejszy system oświetleniowy z nowszą technologią do obsługi za pomocą jednego systemu sterowania dla wszystkich w jednym słonecznym oświetleniu ulicznym.

- NOMO GROUP, rok założenia, zaprojektowała nowocześniejszą zintegrowaną, inteligentną lampę uliczną, posiadającą łatwe funkcje operacyjne i konserwację.

-NOMO GROUP wygrała również projekty rządowe w tym samym roku!

Rok 2015 ~

NOMO GROUP, wygrała największy projekt dla swoich wszystkich stworzonych w jednym słonecznym oświetleniu ulicznym, posiadając ponad 11.000 jednostek.

- NOMO GROUP, nowy rok, wymyślili nową generację wszystkich słonecznych lamp ulicznych, z mniejszą wagą, lepszą technologią, większą mocą i dużo większą jasnością!

-NOMO GROUP, ruszył do udziału w międzynarodowych wystawach, zaczynając od pokazu w Tajlandii.

-Nowy rok NOMO GROUP wygrał również projekt oświetlenia ulicznego w Wielkiej Brytanii.

Rok 2014 ~

-NOMO GROUP (gałąź Shenzhen) została założona.

I stworzył nowe wszystko w jednym słonecznym świetle ulicy, z eleganckim wyglądem i łatwym pomysłem instalacji.

-NOMO GROUP wzięła udział w pokazie oświetlenia Guangzhou Asia.

-nowy rok, NOMO GROUP wygrała projekt w Afryce na ponad 40 mil na ulicach.

Rok 2013 ~

NOMO GROUP (oddział w Guangzhou) została założona.

GRUPA NOMO wygrała również przetarg na projekty oświetlenia drogowego w Nigerii, jedna z nich obejmowała ponad 20 000 sztuk ledowych świateł tunelu.

Rok 2012 ~

Nomo wiodące produkty o międzynarodowej jakości pomyślnie trafiły na rynki takie jak: Niemcy, Japonia, USA, Czechy, Wielka Brytania i wiele innych ...

Rok 2011 ~

NOMO GROUP, powstała porcelana.

Rok 2010 ~

Nomo zarejestrowany jako marka dla:

- oświetlenie ledowe &

- produkty słonecznego oświetlenia ulicznego.

Po wygraniu licytacji:

Chiny produkty oświetleniowe do parkowania nauki i technologii.

Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd. Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd. Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd. Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

marki : NOMO

Rok założenia : 2006

pc Export : < 10%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Solar powered oświetlenie uliczne na sprzedaż dobra jakość Solar powered oświetlenie uliczne na sprzedaż dobra jakość Solar powered oświetlenie uliczne na sprzedaż dobra jakość Solar powered oświetlenie uliczne na sprzedaż